Worms Revolution Extreme – Łamigłówki – opis przejścia motywu Plaża

W przeciwieństwie do kampanii, motywy składają się nie z 8, a z 5 misji. Zawarty w tym poradniku opis przejścia obejmuje wszystkie łamigłówki, które są częścią motywu Plaża w grze Worms Revolution Extreme.

Unik, cios, likwidacja!

Wskocz po platformach, aby zebrać skrzynię ze Spadochronem. Musisz go użyć, aby dotrzeć do dwóch kolejnych. Po wyskoku od razu wychyl gałkę w lewą stronę i przeleć nad polem minowym. Stań na krawędzi i zrzuć wrogim robalom Minę. Ich ustawienie sprawi, że zginą w tej samej turze. Następnie przy pomocy Bazooki przedziuraw zbiornik z wodą. Wrogie robale poniżej będą już martwe, ale woda sprawi, że z tej wysokości nie stracisz po skoku punktów życia.

Przejdź po telefonie i zbierz ostatnią już skrzynię w tej misji. Wyślij Owcę, która może przebiec przez pole minowe bez aktywowania Min.

Bolesny pocałunek

Zbierz najpierw obie skrzynie – z Teleportem i Elektromagnesem. Użyj Teleportu, aby zebrać skrzynię na wzniesieniu po lewej stronie. Podejdź odpowiednio blisko, aby przy pomocy stawianego Elektromagnesu zrzucić Minę na dół. Zrzuć na dół kolejny Elektromagnes, aby Mina spadła do robala Piachu i pozbawiła go ponad połowy punktów życia.

Używając Plecaku odrzutowego, zbierz pozostałe skrzynie. Wyląduj w miejscu tej, która znajduje się niżej i przebij się Palnikiem pod drugą Minę. Ustaw Elektromagnes, aby spadła ona do Piachu.

Miejsce na Elektromagnes w łamigłówce "Bolesny pocałunek" (ogólnie 7 łamigłówka i 2 w motywie Plaży) w grze Worms Revolution Extreme
Miejsce na Elektromagnes w łamigłówce Bolesny pocałunek

Trafiony-Zatopiony

Zacznij od zebrania wszystkich skrzyń. Następnie skocz obok obu dwóch pobliskich Min, aby je aktywować. Postaw Działko strażnicze obok beczek z olejem i zepchnij do tego działka Krabika przy pomocy Mobilizatora. Eksplozja go uśmierci, a strumień wody zabierze ze sobą Wodorosta.

Podejdź do Kamyka i przebij się na dół, używając Młota pneumatycznego. Podejdź do Miny, aby ją aktywować. Jeden z Twoich robali zginie, ale woda uśmierci ostatniego wrogiego robala.

Podwójny cios

Zbierz skrzynię z Telekinezą i umieść obiekt fizyczny na Działkach strażniczych. Dzięki temu będzie możliwe przejście na drugą stronę. Użyj Palnika, żeby dostać się do jedynej skrzyni pod ziemią. Znajdziesz w niej UFO, którym możesz znowu przemieścić rybę. Tym razem umożliwi ci to dostęp do dwóch ostatnich skrzyń.

Pozycja do umieszczenia obiektu fizycznego przemieszczanego przy pomocy Telekinezy w łamigłówce "Trafiony-Zatopiony" (ogólnie 9 łamigłówka i 4 w motywie Plaży) w grze Worms Revolution Extreme
Gdy umieścisz ten obiekt fizyczny tutaj, to Działka strażnicze nic złego ci nie zrobią

Zrzuć najpierw Bąbla do wgłębienia. Później użyj Wodnego ataku, żeby pozbyć się obu wrogich robali.

Pozycja do umieszcenia obiektu fizycznego przemieszczanego przy pomocy UFO w łamigłówce "Trafiony-Zatopiony" (ogólnie 9 łamigłówka i 4 w motywie Plaży) w grze Worms Revolution Extreme
Dzięki UFO twój robal będzie mógł przejść po obiekcie fizycznym do dwóch ostatnich skrzyń w łamigłówce Trafiony-Zatopiony

Wróg czai się wszędzie

Zacznij od zebrania skrzynek. Po wzięciu tej z Mobilizatorem, stań na krawędzi i przeskocz na drugą stronę. Po tym jak znajdziesz się po prawej stronie Parasola, użyj na niego Ognistego uderzenia, aby spadł do dołu po lewej stronie.

W dalszej kolejności zajmij się robalem Piachu. Zepchnij go na dół na prawo Mobilizatorem. Następnie ustaw Belkę w taki sposób, aby zrzucony w kolejnej turze Elektromagnes stoczył się do Miny obok robala Wodorosta.

Wymagane ustawienie Belki w łamigłówce "Wróg czai się wszędzie" (ogólnie 10 łamigłówka i 5 w motywie Plaży) w grze Worms Revolution Extreme
Belka ustawiona pod takim kątem umożliwi takie stoczenie się Elektromagnesu, że odepchnięta Mina aktywuje się z powodu bliskiej odległości do robala Wodorosta

Później użyj UFO i zrzuć zapalniczkę na Parasola. Zanim ją zdetonujesz, musisz zadbać o wszystkie robale na dole. Zeskocz obok robala Piachu, używając Spadochronu. Smoczą kulą zrzuć Krabika obok Wodorosta. Zrzuć też odpływ do wnęki pod twoim robalem – Kamykiem. W ostatniej turze zacznij domino poprzez detonację zapalniczki przy pomocy Bunkrołamacza.

Zobacz też

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.