Worms Revolution Extreme – Łamigłówki – opis przejścia motywu Kanał ściekowy

Poza kampanią Worms Revolution Extreme oferuje również dodatkowy zestaw 20 łamigłówek bez limitu czasowego. Część z nich jest bardzo prosta, ale niektóre faktycznie mogą sprawiać problem. Zawarty w tym poradniku opis przejścia obejmuje wszystkie łamigłówki, które są częścią motywu Kanał ściekowy w grze Worms Revolution Extreme.

Przeszkody

Nazwa Przeszkody została w tej misji użyta do opisania kilku Min w drodze do wrogiego robala. Po prostu podchodź do krawędzi dołów przed wykonywaniem pojedynczych skoków na drugą stronę. Do skrzyni z bronią dostaniesz się przy pomocy podwójnego skoku.

Ogniste uderzenie nie wystarczy do wyeliminowania przeciwnika, więc musisz go zrzucić do ostatniej Miny. W tym celu ustaw się najpierw po jego prawej stronie i po skończ tę łamigłówkę.

Odpadki

Zacznij od zebrania najbliższej skrzyni – z Miną. Połóż ją w znajdującym się po lewej stronie dołku. Zeskocz tam też strażnikiem, aby ją aktywować. Masz wystarczająco punktów życia, aby to przeżyć, a otworzy się przejście do kolejnej skrzynki. Zbierz ją i użyj Palnika, żeby zebrać ostatnią skrzynię. Podłóż Dynamit pośrodku pomiędzy dwoma wrogimi robalami i maksymalnie oddal się w prawym kierunku. Eksplozja wystarczy, aby je wyeliminować.

Brudna bomba

Wybierz Spadochron i skocz w kierunku skrzyni. Znajduje się w niej Lina ninja. Dzięki niej możesz zebrać kolejną skrzynię z Plecakiem odrzutowym, który wystarczy, aby dotrzeć do wrogiego robala. Najpierw zepchnij go na dół przy pomocy Mobilizatora, a w kolejnej turze zrzuć mu Dynamit. Eksplozja wzmocniona przez beczkę z olejem wystarczy, żeby go wyeliminować.

Na ratunek

Zbierz znajdującą się po lewej stronie skrzynkę. Belkę umieść nad przepaścią, aby można było przeskoczyć na lewą stronę. W kolejnej skrzyni znajdziesz Strzelbę. Po dwóch strzałach stworzysz wystarczająco szerokie przejście do następnej skrzynki. Użyj znajdującego się w niej Palnika, aby zebrać ostatnią skrzynkę. Podchodząc zbyt blisko Miny, aktywowalibyśmy ją, a eksplozja w kombinacji z beczką skutkowałaby utopieniem Naukowca. Zebrany Atak z powietrza wyceluj w środkowego z trzech wrogich robali i ukończ tę misję.

Odpowiedni kąt do zebrania ostatniej skrzynki w łamigłówce Na ratunek w grze Worms Revolution Extreme
W łamigłówce Na ratunek musisz wykorzystać Palnik jak na tym zrzucie ekranu, aby uniknąć zatopienia Naukowca

Pełna elegancja

Zwiadowcą podejdź do prawej krawędzi. Odwróć się tyłem i użyj podwójnego skoku, aby dotrzeć do skrzynki. Przy pomocy Spadochronu zleć na dół. Po tym jak wskoczysz na wzniesienie, użyj Zamiany. Strażnik robi większe dziury i Strzelbą może się przebić na drugą stronę. Zwiadowcą przemieść się w ten sam sposób jak poprzednio. Zbierz nim ostatnią skrzynię. Konieczne jest do tego użycie Palnika.

Masz tylko jeden nabój Bazooki, więc musisz odpowiednio trafić w zbiornik z wodą. Wrogie robale mają na tyle mało punktów życia, że zginą w tej samej turze.

Zobacz też

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.