Killzone HD – poradnik do trofeów

Nie wiesz jak odblokować ostatnie trofea w grze Killzone na PS3? Twórcy przygotowali dla tej konsoli port z PS2 z trofeami, ale nie wszystko zostało jasno opisane. Ten poradnik do trofeów do Killzone HD informuje nie tylko o najlepszej strategii, ale też o nazwach poszczególnych broni, które niestety nie pojawią się w grze.

Grę można zakupić w oficjalnym sklepie PlayStation.

Informacje ogólne

Liczba trofeów: 59 (1 Platynowe trofeum PlayStation, 1 Złote trofeum PlayStation, 4 Srebrne trofeum PlayStation, 53 Brązowe trofeum PlayStation)
Liczba trofeów offline: 59
Liczba trofeów online: 0
Minimalna liczba przejść: 1, ale większość rozdziałów trzeba ukończyć wszystkimi postaciami
Trofea możliwe do przeoczenia: 38

Strategia

W praktyce krok 2 zależy od tego kiedy uda ci się namówić kogoś na wspólną grę w trybie wieloosobowym na dzielonym ekranie. Teoretycznie możesz od tego zacząć, ale proponuję najpierw wykonać krok 1, aby zapoznać się ze sterowaniem.

Krok 1

Ukończ kampanię na najwyższym poziomie trudności (hard), aby zdobyć przynajmniej te trofea:

 • Captain
 • Colonel
 • General
 • Burn Baby Burn
 • Elite? HA!
 • That Got Their Attention
 • Bounty Hunted
 • Abridged Bridge
 • Supply and Demand
 • Generally Better
 • Helghast Assault
 • Vekta Evacuates
 • New Allies
 • Strange Company
 • Escape
 • Misty Waters
 • Hunting the Traitor
 • Forging a Path
 • Hidden Pasts
 • Onwards and Upwards
 • Hope

Krok 2

Zagraj w trybie wieloosobowym na dzielonym ekranie i odblokuj trofeum Two’s Company. Korzystając już z meczy z botami możesz odblokować też pozostałe dwa trofea poza główną kampanią: Helghast Champion i ISA Saviour.

Krok 3

Ukończ wskazane rozdziały kampanii, aby otrzymać trofea za jej ukończenie każdą z dostępnych postaci: Rapid Reaction Force, Shadow Marshal, ISA Regulator i Field Operative.

Krok 4

Korzystając z wyboru rozdziałów, odblokuj wszystkie pozostałe trofea.

Trofea

Escape Plan - ikona złotego trofeum
Platynowe trofeum PlayStationPlatinum

Collect all trophies in Killzone

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationCaptain

Complete all levels on the easy difficulty

Sprawdź opis do zdobycia trofeum General.

Killzone - ikona srebrnego trofeum
Srebrne trofeum PlayStationColonel

Complete all levels on the normal difficulty

Sprawdź opis do zdobycia trofeum General.

Escape Plan - ikona złotego trofeum
Złote trofeum PlayStationGeneral

Complete all levels on the hard difficulty

Gra Killzone oferuje 3 trofea za ukończenie jej na różnych poziomach trudności. Tylko patrząc na opisy, należałoby ukończyć grę 3 razy. Sprawdziłem jak to wygląda dla tej produkcji. Przed rozpoczęciem gry Killzone nie miałem pojęcia jak trudno będzie ją ukończyć. W związku z tym zdecydowałem się na poziom easy. Dostałem jedno trofeum. Dopiero podczas czyszczenia, a więc zbierania po kolei wszystkich brakujących trofeów, stwierdziłem, że drugie podejście ukończę na poziomie hard. I okazało się, że automatycznie zostało mi przyznane także trofeum za niższy poziom trudności. Co ciekawe najpierw pojawiło się trofeum za najwyższy poziom trudności, a więc General, a dopiero po chwili – Colonel.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationToothpick Master

Get 20 kills with the M32 combat knife

Niby opis jest oczywisty, tylko skąd wziąć nóż bojowy M32? Broń potrzebna do trofeum Toothpick Master dostępna jest tylko dla postaci Luger. Aby skorzystać z tego noża, należy przełączyć broń przy pomocy trójkąta, a następnie użyć jej przy pomocy przycisku R1. Trofeum to można zdobyć w trakcie kampanii, a pierwszym rozdziałem, w którym pojawia się Luger jest New Allies. Co ciekawe, licznik nie resetuje się w przypadku śmierci. Jeżeli zginiesz i załadujesz grę od ostatniego punktu kontrolnego, to nie stracisz zdobytych już wcześniej zabójstw.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationBackstabber

Get 20 kills with the FSK-7 Fury

Trofeum Backstabber można zdobyć, rozgrywając kampanię jako Hakha. Ta postać dostępna jest od rozdziału Escape. W trakcie rozgrywki broń należy przełączyć przy pomocy trójkąta. Kolejne zabójstwa przy pomocy noża FSK-7 Fury należy zdobywać używając przycisku R1. Nawet jeżeli zginiesz, to zdobyte zabójstwa wciąż są zapisywane.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationBullheaded

Get 20 headshots with the M4 Semi-Automatic Pistol

Walkę o trofeum Bullheaded możesz rozpocząć już na samym początku gry, ponieważ ta broń dostępna jest dla Templara. Wystarczy, że przełączysz się na pistolet przy pomocy trójkąta, a następnie zaczniesz strzelać przy pomocy przycisku R1. Nawet jeżeli zginiesz, to nie stracisz zaliczonych strzałów w głowę.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationTripletapper

Get 3 headshots with 1 magazine, using the secondary fire on the IvP-18 Tropov pistol

Tak jak i w przypadku wielu innych trofeów za pierwszą część Killzone, także i tutaj najtrudniejsze dla mnie osobiście było odgadnąć czym tak naprawdę jest dana broń. Jest wiele miejsc w grze, gdzie możemy ją zdobyć. Ja pozyskałem ją w drugiej misji rozdziału 9 – Hidden Pasts – od pewnego łysego Helghasta bez żadnego nakrycia głowy.

Helghast korzystający z pistoletu IvP-18 Tropov w 2 misji rozdziału 9 - Hidden Pasts
Pistolet IvP-18 Tropov możesz odebrać m.in. temu Helghastowi w 2 misji rozdziału 9 – Hidden Pasts

Pistolet IvP-18 Tropov bardzo przypomina półautomatyczny pistolet M4, który jest dostępny w domyślnym ekwipunku Templara. Aby odblokować to trofeum konieczne jest wykorzystanie tzw. Secondary Fire, które jest dostępne pod przyciskiem L1.

Pistolet IvP-18 Tropov i półautomatyczny pistolet M4
Porównanie pistoletu IvP-18 Tropov (noszonego przez niektórych Helghastów) i półautomatycznego pistoletu M4 (dostępnego w domyślnym ekwipunku Templara)
Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStation3 Birds With One Stone

Kill 3 Helghast with 1 cooked M194 Percussion Grenade

Aby rzucić granatem, należy użyć przycisku R2. Aby odblokować to trofeum, musisz zaczekać aż zaczną się świecić wszystkie diody gotowości granatu. Dopiero wtedy puść przycisk. Zdobyłem to trofeum w pierwszej misji rozdziału 2 – Vekta Evacuates. Optymalne miejsce na odblokowanie pucharka za 3 Birds With One Stone znajduje się bardzo blisko pierwszego punktu kontrolnego. Kilku Helghastów zgromadzi się bezpośrednio za zamkniętymi drzwiami.

Lokacja sprzyjająca łatwemu odblokowaniu trofeum 3 Birds With One Stone w pierwszej misji rozdziału 2 - Vekta Evacuates
Trofeum 3 Birds With One Stone można łatwo odblokować w pierwszej misji rozdziału 2 – Vekta Evacuates – po otwarciu tej bramy
Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationOne For You And One For You

Kill 2 Helghast with 1 Double Shot from the M13 Semi-Automatic Shotgun

To trofeum odblokowałem, rozgrywając kampanię w rozdziale Vekta Evacuates. W pierwszej misji tego poziomu wyeliminuj nadmiarowych przeciwników i skieruj się do pomieszczenia z oknami po lewej. Na ziemi leży półautomatyczna strzelba M13. Teraz już niby wystarczy użyć jej na przeciwnikach.

Pomieszczenie z półautomatyczną strzelbą M13 w pierwszej misji rozdziału Vekta Evacuates
Półautomatyczną strzelbę M13 znajdziesz w pomieszczeniu z oknami w pierwszej misji rozdziału Vekta Evacuates

Tylko z trofeum One For You And One For You coś jest nie tak. Wiem, że niektórzy czekali niemal minutę aż im się ono odblokowało. W moim przypadku wcale nie używałem tzw. Secondary Fire przy pomocy przycisku L1, a jedynie Primary Fire przy pomocy przycisku R1. Teoretycznie więc trofeum w ogóle nie powinno się odblokować. A jednak tak je zdobyłem i to nawet nie zabijając dwóch Helghastów przy pomocy jednego strzału – tak jak w powyższym filmie. To co mogę ci poradzić, to po prostu: zebrać tę broń i próbować aż do skutku.

Leżąca na podłodze półautomatyczna strzelba M13 potrzebna do zdobycia trofeum One For You And One For You
Półautomatyczna strzelba M13 potrzebna do zdobycia trofeum One For You And One For You na podłodze wygląda właśnie tak
Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationDisproportionate Force

Kill 1 unfortunate Helghast soldier with 3 rockets from the BLR-06 Hadra

Broń potrzebną do odblokowania trofeum Disproportionate Force możesz odnaleźć niemal na samym początku rozdziału 9 – Hidden Pasts. Wystarczy wyeliminować Helghastów broniących tunelu.

Tunel na początku rozdziału Hidden Pasts
To właśnie w tym tunelu w rozdziale Hidden Pasts możesz znaleźć broń BLR-06 Hadra, która jest konieczna do odblokowania trofeum Disproportionate Force

Jest jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Aby trofeum Disproportionate Force zostało zaliczone, musisz wystrzelić 3 rakiety jednocześnie. Osiągniesz taki efekt używając tzw. Secondary Fire przy pomocy przycisku L1.

Broń BLR-06 Hadra na poziomie Hidden Pasts
Właśnie tak wygląda broń BLR-06 Hadra
Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationEco-Warrior

Hit 15 Helghast soldiers without reloading, using the secondary fire on the M66 SD Submachine gun

Trofeum Eco-Warrior wymaga 15 trafień (a nie zabójstw) helghańskich żołnierzy bez przeładowywania, używając tzw. Secondary Fire, strzelając z pistoletu maszynowego M66 SD. Polecam podejść do tego trofeum w drugiej misji rozdziału 9 – Hidden Pasts – na poziomie easy. Konieczne będzie wykorzystanie tzw. Secondary Fire. A więc skorzystaj z przycisku L1. Zabierz ze sobą potrzebną broń w pierwszej misji tego rozdziału.

Lokalizacja pistoletu maszynowego M66 SD w pierwszej misji rozdziału 9 - Hidden Pasts
Pistolet maszynowy M66 SD możesz znaleźć bezpośrednio przy murze bazy w trakcie pierwszej misji rozdziału 9 – Hidden Pasts

Ponieważ liczą się jedynie trafienia, a nie zabójstwa, to nie skupiaj się na tym, aby za każdym razem trafiać w głowę. Na poziomie easy będziesz mieć relatywnie dużo czasu, aby odpowiednio przymierzyć i oddać celny strzał.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationCall Of The Siren

Kill 25 Helghast soldiers with the VnD-10M Siren

Trofeum Call Of The Siren możesz odblokować w trakcie rozdziału 9 – Hidden Pasts. Potrzebną broń odnajdziesz zaraz po pierwszym punkcie kontrolnym. Wyeliminuj dwóch pilnujących ją żołnierzy i zasiadaj do VnD-10M Siren. Pewnie masz już za sobą kampanię i wiesz mniej więcej jak ta broń działa. Eliminuj kolejnych wrogów. Amunicja w tej broni jest nieograniczona. Musisz jedynie uważać, aby jej nie przegrzać.

Restart level from last checkpoint
Restartowanie poziomu z ostatniego punktu kontrolnego w grze Killzone nie resetuje licznika zabójstw dla danej broni

Niestety pojedyncze podejście nie wystarcza, aby odblokować to trofeum. Po wyeliminowaniu wszystkich wrogów przejdź do opcji. Następnie: Restart i zrestartuj poziom z ostatniego punktu kontrolnego. Na szczęście nie tracisz zdobytych do tej pory zabójstw. Powtarzaj ten proces aż do skutku.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationExplosive Consequences

Kill 5 Helghast soldiers with 1 grenade using the attachment on the M82-G Assault Rifle

Polecam odblokować to trofeum w rozdziale 2 – Vekta Evacuates. Aby mieć pewność, że wrogowie zginą od jednego wybuchu, wybierz poziom trudności easy. Całkiem dobre miejsce znajduje się po pierwszym punkcie kontrolnym. Wymagana broń jest główną w podstawowym ekwipunku Templara. Aby z niej skorzystać, należy użyć tzw. Secondary Fire, dostępnego pod przyciskiem L1. Musisz dotrzeć do miejsca, w którym vektańscy żołnierze stoją jak zaczarowani. Następnie podbiegnij do drzwi, z których wyłonią się Helghaści. Odpowiednio wyceluj i wystrzel granat.

Killzone - ikona srebrnego trofeum
Srebrne trofeum PlayStationScavenger

Pick up 10,000 rounds for the STA-52 LAR rifle

Należy podnieść 10 000 pocisków do karabinu STA-52 LAR. Okazuje się, że odblokowanie Scavenger wcale nie jest takie trudne, ponieważ ta broń jest używana przez Helghastów najczęściej. Sam zdobyłem to trofeum całkiem nieświadomie podczas pierwszego przejścia gry. Po prostu miej tę broń w swoim ekwipunku i podnoś kolejne magazynki.

Killzone - ikona srebrnego trofeum
Srebrne trofeum PlayStation4 X 4 X 4

Kill 4 Helghast in under 4 seconds with the EAW-25/4 Chimera

Należy wykończyć 4 Helghastów poniżej 4 sekund, używając do tego broni EAW-25/4 Chimera. To trofeum możesz odblokować w rozdziale 3 kampanii dla pojedynczego gracza. W pewnym momencie dotrzesz do parku, w którym znajdują się 2 tego typu działa. Po wyeliminiowaniu używających ich Helghastów, po prostu zajmij ich miejsce. Po chwili pojawi się grupka przeciwników. Tak naprawdę odblokowanie trofeum 4 X 4 X 4 wcale nie jest takie trudne. Mi udało się to już za pierwszym razem, rozgrywając kampanię na poziomie easy.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationRight in the Jewels

Use the M224-A3 Heavy Support Weapon to melee 20 Helghast soldiers

Należy użyć ciężkiej broni wsparcia M224-A3 do ataku wręcz przeciwko 20 helghańskim żołnierzom. Dostępna jest ona tylko dla postaci Rico. Dlatego należy wybrać misję Strange Company lub późniejszą. Walka o to trofeum sprowadza się do tego, że biegamy z główną bronią Rico i gdy znajdujemy się odpowiednio blisko przeciwników, to używamy wciskamy krzyżyk na padzie.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationDesignation: Demolition

Destroy 3 Towers using the BDL-23 Dohvat

Należy zniszczyć 3 wieże przy pomocy BDL-23 Dohvat. To trofeum można odblokować w rozdziale 8 – Forging a Path. Do dyspozycji dostajesz broń z namierzaniem laserowym. Po aktywacji artyleria bombarduje zadany obszar. Liczba strzałów jest ograniczona, więc postaraj się, aby były celne. Masz zniszczyć 3 wieże, a nie piechotę czy czołgi.

Wspomnę jeszcze o pewnej ciekawostce. Przy niszczeniu drugiej wieży wcale nie użyłem tej broni. A mimo to trofeum zostało zaliczone.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationThe Reds Of Their Eyes

Get 10 headshots with the STA-52 SLAR Sniper Rifle

Trofeum The Reds Of Their Eyes wymaga 10 strzałów w głowę przy pomocy dedykowanej broni. Możesz je zdobyć już w rozdziale 3 – New Allies. W trakcie misji podnieś wymaganą broń snajperską i po prostu zacznij strzelać do przeciwników w oknach budynku naprzeciwko. Dzięki możliwości przybliżania to trofeum wcale nie jest takie trudne. Tak naprawdę, jedyne czym musisz się tutaj wykazać, to cierpliwością. Nie spiesz się, tylko odpowiednio wyceluj.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStation2 For The Price Of 1

Kill 2 Helghast with 1 shot from the BP-02 Pup launcher

Należy zabić 2 Helghastów przy pomocy jednego strzału z wyrzutni BP-02 Pup. To trofeum można odblokować w rozdziale 2 – Vekta Evacuates. Rozdział składa się z kilku etapów, ale gdy dotrzemy do miejsca przypominającego recepcję, to broń znajduje się na rzut kamieniem. Podchodzimy do martwego pana obok siedzeń i podnosimy wyrzutnię. Zachowaj trochę amunicji bo będzie potrzebna później – zaraz po korytarzu z oczyszczającymi dyszami. Zza mebli wyskoczy 2 Helghastów. Jest to idealny moment do strzału.

Leżąca na podłodze wyrzutnia BP-02 Pup
Wyrzutnia BP-02 Pup potrzebna do odblokowania trofeum 2 For The Price Of 1 leży na podłodze w rozdziale Vekta Evacuates
Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationBeep Beep Beeeep

Kill 10 Helghast with the secondary fire on the M327 Grenade Launcher

Aby odblokować to trofeum, należy zabić 10 Helghastów przy pomocy tzw. Secondary Fire (dostępnego pod przyciskiem L1), używając wyrzutni granatów M327. Zdobycie 10 zabójstw nie stanowi praktycznie żadnego problemu, ponieważ w tej grze nie tracisz zdobytych już zabójstw nawet w przypadku własnej śmierci.

Wyrzutnia granatów M327
Tak wygląda wyrzutnia granatów M327 w grze Killzone
Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationGet Out Of My Comfort Zone!

Kill a Helghast within 1m with the M404-MAW M. Anti Tank Weapon …and don’t die

Odblokuj to trofeum grając postacią Rico, która jest najtwardsza. Broń znajdziesz w rozdziale Escape podczas inwazji Helgastów na plażę.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationArtillery Artist

Kill a Helghast from 100m+ away with the Pnv-3 Siska

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationCovering Fire

Kill 10 Helghast with the M224 Mounted Machine Gun

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationSomething Borrowed

Kill 20 Helghast soldiers with the VnS-10 Scylla Mounted Machine Gun

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationShort Controlled Bursts

Finish a level above 50% hit efficiency

Sprawdź opis do zdobycia trofeum Nobody Hides From Me.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationEconomical Soldier

Finish a level above 75% hit efficiency

Sprawdź opis do zdobycia trofeum Nobody Hides From Me.

Killzone - ikona srebrnego trofeum
Srebrne trofeum PlayStationNobody Hides From Me

Finish a level above 90% hit efficiency

Aby osiągnąć nawet 100% celności, strzel (i traf) tylko raz na danym poziomie. Pozostałą jego część ukończ przy pomocy samych ataków wręcz. Spróbuj odblokować to trofeum na poziomie easy.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStation1 v 50

Kill 50 Helghast soldiers without dying

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationBrouhaha

Kill 30 Helghast soldiers in under a minute

Odblokuj to trofeum grając jako Rico. Odpowiednie nagromadzenie Helghastów znajduje się w rozdziale Strange Company, gdy drużyna się rozdziela. Uważaj, aby nie przegrzać swojej broni. Secondary Fire używaj dopiero w momencie, gdy zabijesz nim wszystkich pobliskich przeciwników. Dzięki temu nie będziesz tracić czasu na przeładowywanie.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationBurn Baby Burn

Destroy your first enemy APC

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationTanks For The Good Times

Destroy 2 Helghast Tanks attacking the Industrial level

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationElite? HA!

Take down your first 2 Helghast Elite

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationThat Got Their Attention

Destroy the Missile launching APCs in the Misty Waters Firebase

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationThey’re On Our Side Now

Switch allegiance of Helghast Sentry bots as Hakha

To trofeum możesz odblokować w rozdziale Hidden Pasts, zaraz po pierwszym punkcie kontrolnym. Wyeliminuj 2 Helghastów i skorzystaj z panelu, aby zmienić działanie dronów.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationAnti-Air Specialist

Bring 2 Dropships crashing down in the Mist Waters Firebase

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationBounty Hunted

Kill the IFO Bounty Hunter

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationAbridged Bridge

Collapse the Helghast bridge in the Jungle Valley

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationSupply and Demand

Blow up the ammo dumps in the Forward Logistics Base

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationGenerally Better

Kill General Lente and his bodyguards

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationOrbital Strike

Take down General Adams with a grenade

Podczas odblokowywania tego trofeum spotkałem się z pewnym błędem. Nie mogłem zdobyć tego pucharka, ponieważ nagle generał Adams znalazł się na niższym poziomie. Musiałem zrestartować grę od ostatniego punktu kontrolnego.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationHelghast Assault

Complete Chapter 1

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationVekta Evacuates

Complete Chapter 2

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationNew Allies

Complete Chapter 3

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationStrange Company

Complete Chapter 4

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationEscape

Complete Chapter 5

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationMisty Waters

Complete Chapter 6

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationHunting the Traitor

Complete Chapter 7

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationForging a Path

Complete Chapter 8

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationHidden Pasts

Complete Chapter 9

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationOnwards and Upwards

Complete Chapter 10

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationHope

Complete Chapter 11

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationRapid Reaction Force

Complete Chapter 1 to 11 playing as Templar

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationShadow Marshal

Complete Chapter 3 to 11 playing as Luger

Luger jest wyposażona w noktowizor, który osobiście uważam za bezużyteczny. Może się wspinać po linach do miejsc niedostępnych dla pozostałych postaci.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationISA Regulator

Complete Chapter 4 to 11 playing as Rico

Rico dosponuje dedykowaną bronią zadającą ogromne obrażenia. Poza tym jest twardszy od pozostałych postaci ze względu na dodatkowy pancerz.

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationField Operative

Complete Chapter 5 to 11 playing as Hakha

Hakha jako jedyny jest w stanie przejść przez helghańskie pola minowe. Poza tym może on zmieniać zachowania dronów (co odblokowuje trofeum They’re On Our Side Now).

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationHelghast Champion

Win a battlefields game playing on the Helghast’s side with the enemy AI set to hard

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationISA Saviour

Win a battlefields game playing on the ISA’s side with the enemy AI set to hard

Killzone - ikona brązowego trofeum
Brązowe trofeum PlayStationTwo’s Company

Win a battlefields game with another player in split screen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.